Angielski dla dzieci

Academy - Szkoła językowa Jeżeli szukasz dobrej szkoły językowej, która stosuje specjalne metody pracy z dziećmi oraz ma przygotowane własne materiały z zakresu angielski dla dzieci, nie możesz ominąć naszych kursów.


Zapisy na kursy trwają przez cały rok.

Atrakcyjne zniżki i promocje dla zapisujących się w sierpniu i we wrześniu!
Angielski dla maluchów już od 25 zł, lekcje od 30 do 45 minut w zależności od indywidualnych potrzeb maluszka.
Nowość! Kursy ekskluzywne VIP, specjalnie dla Państwa dzieci.

Metodyka
Pracując z uczniami szkolnymi staramy się, by lekcje były dla nich atrakcyjne nie tylko pod względem merytorycznym, lecz także – multimedialnym. Jako że nauczanie tzw. pokolenia cyfrowego musi być dostosowane do jego potrzeb i zainteresowań, stałym elementem naszych zajęć są: multimedialne programy edukacyjne, krótkie filmiki, a dla najmłodszych również - quizy, rymowanki i piosenki , szczególnie wykorzystujące metodę TPR (Total Physical Response). Konstruując swoje lekcje korzystamy nie tylko z podręczników wyposażonych w materiały multimedialne, ale też z narzędzi webowych przeznaczonych dla nauczycieli języka angielskiego (m.in. Ouizlet.com, Glogster, Prezi, LearningApps.org).
W swojej pracy duży nacisk kładziemy na nauczanie mówienia, dlatego nasi uczniowie często ogrywają różnego rodzaju scenki oparte na teorii dramy (role play) zarówno w grupach, jak i w parach. Jako okazję do ćwiczeń komunikacyjnych traktujemy również tzw. warm-up activities i icebreakers, które pomagają kreować w grupie atmosferę współpracy i są przydatne do rozwijania umiejętnoœci życia w społeczeństwie.
Lekcje języka angielskiego traktujemy bowiem jako sposobnoœć do nauczania języka obcego i przekazywania wiadomoœci na temat danej kultury ( i zarażenia miłoœcią do nich), ale również do wykształcania w uczniach zdolnoœci współdziałania, pracy w grupie i szeroko pojętych umiejętnoœci komunikowania się.


Język angielski dla najmłodszych to wyjątkowa oferta nauki angielskiego dla dzieci w wieku już od 2,5 - 3 lat.
Maluchy w tym wieku z zapałem uczą się nowych czynności, zadają coraz bardziej skomplikowane pytania, budują logiczne kilkuwyrazowe zdania. Są w stanie przyswoić w sposób naturalny wiele informacji. To dobry okres do osłuchanie się z językiem obcym i poznawania podstaw języka angielskiego.
Dzięki wczesnej nauce języka angielskiego dzieci skutecznie pozbywają się barier komunikacyjnych. Maluszki poznają podstawowe słownictwo i wyrażenia. Nasze zajęcia wspomagają ogólny rozwój dzieci a w sposób szczególny ich zdolność koncentracji.
Jest możliwość kontynuacji nauki w kursach dla coraz starszych dzieci.

Język angielski dla dzieci z dysleksją to specjalna oferta dla dzieci z trudnościami w nauce czytania i pisania dla których opanowanie języka obcego okazuje się wielkim problemem. Nasze metody są ściśle dostosowane do indywidualnych trudności w nauce i możliwości uczniów z dysleksją.

Nowość!

Zajęcia stymulujące rozwój dzieci.


Pełna oferta kursów dla dzieci:

Cennik Angielski dla dzieci 2016.pdf


Cennik Angielski dla dzieci 2016.jpg


*Przełamanie bariery językowej w cenie każdego kursu.

Dlaczego dzieci nie robią postępów w opanowaniu języka angielskiego.

Wydawaj efektywnie swoje pieniądze.


Efektywność dodatkowego nauczania języka angielskiego organizowanego w szkołach podstawowych lub przedszkolach, przeważnie w grupach ok. 10-osobowych, nie ma żadnego porównania do indywidualnych lekcji angielskiego prowadzonych przez lektorów wyspecjalizowanych do pracy z dziećmi, poświęcających im 100% uwagi przez 60 minut zajęć. A godzina takich zajęć w naszej szkole jest tylko ok. 2 razy droższa od opłaty, którą rodzice płacą za godzinę zajęć dodatkowych w wieloosobowej grupie.

Ważne! Nie pobieramy opłaty wpisowej, która w przypadku niektórych szkół angielskiego dla dzieci, wynosi nawet 150 zł.

Mamy nadzieję, że udało się nam Cię przekonać do zainteresowania się naszą ofertą.

Academy

Mobile Language Academy

angielski@academy.edu.pl office@academy.edu.plAngielski z dojazdemAngielski dla dzieci
Mobile Language Academy