Nauka angielskiego w szkole językowej Mobile Language Academy

Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych informacji dotyczących naszych szkoleń, prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego.
Angielski nauka

Formularz kontaktowy

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania z chęcią odpowiemy na nie. Prosimy o kontakt drogą telefoniczną lub mailową. Mamy nadzieję, że nasze usługi spełnią Państwa oczekiwania.

Temat
Podaj swoje imię i nazwisko
Podaj swój adres email
Wiadomość:


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy.
Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Obowiązek Informacyjny
Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Mobile Language Academy.

Jeśli mają Państwo wątpliwości czy podać nam swoje dane prosimy sprawdzić naszą Politykę Prywatności.

Dane zbierane podczas przetwarzania Formularza będą wykorzystywane wyłącznie do umożliwienia korzystania z naszego serwisu. Państwa dane nie będą wykorzystywane, przetwarzane, ani odsprzedawane żadnym podmiotom trzecim. Wszelkie dane pozyskane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Wasze listy elektroniczne.
Academy

Mobile Language Academy

angielski@academy.edu.pl office@academy.edu.pl


Angielski z dojazdem

Mobile Language Academy
Pliki logowanie